Świeca Zapachowa Small Heart Pure Grey

SMALL HEART PURE GREY Zobacz większe

Świeca Zapachowa Small Heart Pure Grey

SM PURE GREY

Nowy produkt

Subtelnie szara, niewielka świeczka, w kształcie serca, tworząca niezwykle intymny klimat. Przeznaczona dla tych, którzy szukają w sypialni ukojenia. Subtelny aromat młodych pędów bambusa połączony z wonnymi nutami drzewnymi i bergamotką w tle daje niezwykłe odprężenie. Nawet niezapalona, wydziela miły aromat. Doskonale wygląda w zestawie z białym i czerwonym sercem.

Sposób użycia: Przed każdorazowym zapaleniem świeczki należy skrócić knot o 0,5 cm. Należy zawsze rozpalać świeczkę z daleka od materiałów łatwopalnych. Świeczki nie należy zostawiać bez opieki. Należy trzymać świeczkę z dala od dzieci i zwierząt. Nie należy palić świeczki dłużej niż 3 godziny jednocześnie.

Zapachbambus, bergamotka
Nuta Zapachowadrzewna
Waga65g
Czas Spalaniaok. 6 godzin
Wymiary2,54 cm x 6,35 cm
Składnikicałkowicie rafinowana parafina, olejki eteryczne
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć