CandleLand.pl

Świece CandleLand są produkowane tradycyjnymi metodami, przy użyciu najwyższej jakości produktów.

Świece CandleLand są efektem pracy wielu rąk – począwszy od wytwórni ceramiki, gdzie produkowane są słoiczki, a skończywszy na instytucie badań kosmetyków, w którym każda świeca zostaje starannie odlana do słoiczka i zapakowana tak, by spełnić Państwa potrzeby i wymagania. Składniki każdego z zapachów zostały skrupulatnie i dokładnie przebadane, abyśmy mogli mieć pewność, że otrzymują Państwo od nas wartościowe, wysokiej jakości produkty. Świece CandleLand nie zawierają substancji  chemicznych i nie są testowane na zwierzętach.

Szczególnym powodem do dumy dla twórczyni marki jest wprowadzenie na rynek świec do masażu, które wyprodukowano z wyjątkową starannością, zgodnie z motto The purest candles on the Earth - co oznacza, że są to świece o najczystszym składzie na Ziemi. Receptura linii Masaż oparta jest tylko i wyłącznie na składnikach naturalnych o niezwykłych właściwościach - zastosowanie wosku sojowego, oleju kokosowego, wosku pszczelego oraz olejków eterycznych spowodowało, że oferowane przez CandleLand świece do masażu są na światowym poziomie.


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć