Innowacje

Świece CandleLand są produkowane tradycyjnymi metodami, przy użyciu najwyższej jakości produktów.

Świece CandleLand są efektem rękodzieła małej hinduskiej manufaktury, która szczyci się tym, że stosowane przez nią składniki poddawane są szczegółowej kontroli jakości, a tworzone wyroby nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, substancji pochodzenia zwierzęcego, ani nie są testowane na zwierzętach. Manufaktura szczyci się również Certyfikatem wydanym przez rząd w Indiach, niezbędny do prowadzenia działalności na tak wysokim poziomie.


Szczególnym powodem do dumy dla twórczyni marki jest wprowadzenie na rynek świec do masażu o wyjątkowo czystym składzie, zgodnie z motto The purest candles on the Earth. Receptura linii Masaż oparta jest tylko i wyłącznie na składnikach naturalnych o niezwykłych właściwościach - zastosowanie masła kakaowego, wosku sojowego, oleju migdałowego, olejków eterycznych, a także masła Shea spowodowało, że oferowane przez CandleLand świece do masażu są na światowym poziomie!

W linkach poniżej znajdziecie Państwo tak zwane Karty Charakterystyki składników użytych w naszych świecach do masażu. 

Karta Charakterystyki Pepper Shock

Karta Charakterystyki Chocolate Shock

Karta Charakterystyki Citrus Shock

Karta Charakterystyki Pure Apple

Karta Charakerystyki Pure Vanila

Karta Charakterystyki Green Tea Power


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć