Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Innowacje

Świece CandleLand są produkowane tradycyjnymi metodami, przy użyciu najwyższej jakości produktów.

Świece CandleLand są efektem rękodzieła małej hinduskiej manufaktury, która szczyci się tym, że stosowane przez nią składniki poddawane są szczegółowej kontroli jakości, a tworzone wyroby nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, substancji pochodzenia zwierzęcego, ani nie są testowane na zwierzętach. Manufaktura szczyci się również Certyfikatem wydanym przez rząd w Indiach, niezbędny do prowadzenia działalności na tak wysokim poziomie.


Szczególnym powodem do dumy dla twórczyni marki jest wprowadzenie na rynek świec do masażu o wyjątkowo czystym składzie, zgodnie z motto The purest candles on the Earth. Receptura linii Masaż oparta jest tylko i wyłącznie na składnikach naturalnych o niezwykłych właściwościach - zastosowanie masła kakaowego, wosku sojowego, oleju migdałowego, olejków eterycznych, a także masła Shea spowodowało, że oferowane przez CandleLand świece do masażu są na światowym poziomie!

W linkach poniżej znajdziecie Państwo tak zwane Karty Charakterystyki składników użytych w naszych świecach do masażu. 

Karta Charakterystyki Pepper Shock

Karta Charakterystyki Chocolate Shock

Karta Charakterystyki Citrus Shock

Karta Charakterystyki Pure Apple

Karta Charakerystyki Pure Vanila

Karta Charakterystyki Green Tea Power


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

CANDLELAND

Katarzyna Kmiecik

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 5542804499

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska