Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

O nas

Marka CandleLand powstała z inicjatywy Katarzyny Kmiecik, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku jako projektantka od 2011 roku. W swoim dorobku ma kolekcje ubrań, dodatków, a także prace nad wystrojem wnętrz. Inspiracją dla stworzenia własnej kolekcji świec były liczne podróże po świecie w poszukiwaniu tego, co piękne i ponadczasowe, a jednocześnie zgodne z naturą.

W Indiach, gdzie poszukiwała równowagi i harmonii, zetknęła się z Ajurwedą, praktykowanym od ponad pięciu tysięcy lat systemem filozoficzno – medycznym pomagającym zrozumieć powiązania między ciałem, umysłem i duszą. To wyjątkowe doświadczenie projektantka postanowiła wykorzystać przy tworzeniu świec, w których zrównoważyła i zharmonizowała innowacyjność i tradycje. Z Europy zaczerpnęła styl i design, z Indii najwyższej jakości składniki i tradycyjne wykonanie.


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

CANDLELAND

Katarzyna Kmiecik

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 5542804499

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska