CandleLand.pl

CandleLand to marka inspirowana podróżami po świecie w poszukiwaniu tego, co piękne i ponadczasowe, a jednocześnie zgodne z naturą.

Przemierzając różne kraje i kontynenty mieliśmy okazję poznać rozmaitość kultur oraz piękno przyrody, które skrywa otaczający nas świat. Wyjątkowe doświadczenia związane z tymi podróżami skłoniły nas do tego, abyśmy wzbogacili naszą codzienność o inspiracje i przeżycia zaczerpnięte wprost z natury. Dzięki temu powstała jedyna w swoim rodzaju gama zapachów CandleLand, które, choć różnorodne, stanowią charakterystyczną i nieodłączną całość.

Nasze świece to niepowtarzalne produkty łączące w sobie tradycję i innowacyjność, które wzajemnie się równoważą i dopełniają. Elegancki design wzbogaci każde wnętrze i uczyni je piękniejszym. a starannie opracowana receptura zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty z powodzeniem wypełnią wnętrze każdego domu, a naturalne i nieuczulające składniki spełnią oczekiwania naszych Klientów. Klasyka to nasza recepta na szczęście, dlatego dzięki produktom CandleLand na nowo odkryjesz sposób na radosne celebrowanie chwil w życiu codziennym.


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć