O nas

CandleLand to marka inspirowana podróżami po świecie w poszukiwaniu tego, co piękne i ponadczasowe, a jednocześnie zgodne z naturą.

Po dotarciu do Indii, odnaleźliśmy harmonię i równowagę, powiązane z Ajurwedą - praktykowanym od ponad pięciu tysięcy lat systemem filozoficzno – medycznym pomagającym zrozumieć powiązania między ciałem, umysłem i duszą.

To wyjątkowe doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać przy tworzeniu świec, w których innowacyjność i tradycje równoważą się i dopełniają. Z Europy zaczerpnęliśmy styl i design, z Indii - najwyższej jakości składniki i tradycyjne wykonanie.

Jesteśmy przekonani, że takie połączenie może w sposób uniwersalny i piękny wypełnić wnętrze każdego domu. Wiemy także o tym, że każdy chce być świadomy, z jakim produktem ma do czynienia. Klasyka oraz naturalne i nieuczulające składniki to nasza recepta na radość oraz sposób na to, by celebrować szczęśliwe momenty codziennego życia.


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć