Masaż masażem, ale co najpierw?

2018-02-07 15:39:34

Obecnie coraz więcej salonów urody i gabinetów SPA oferuje nam różnego rodzaju masaże. Kiedy już zarezerwujemy sobie czas na ten wyjątkowy zabieg, z niecierpliwością czekamy na taką chwilę, aby zaczerpnąć odrobiny relaksu i odciąć się od trosk codzienności. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę, gdy wybieramy się na masaż po raz pierwszy?

 

Masaż, choć kojarzony z odpoczynkiem i czasem dla siebie, wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie jest to oczywiście nic skomplikowanego – warto po prostu wykonać szereg pewnych czynności, które pozwolą na to, by w pełni docenić zabieg i cieszyć się nim na długo.

 

Od czego zaczynamy? Pierwszy krok to niewątpliwie odpowiednie nastawienie. To ma być chwila wyłącznie dla nas. Odstawmy więc na bok sprawy, które nas nurtują, stresują i wywołują niepokój.  Uśmiech!

 

A gdy już będziemy psychicznie gotowi:

 

  1.       Przed zabiegiem weźmy kąpiel lub prysznic.
  2.       Na czas masażu warto zdjąć biżuterię – ułatwi to przeprowadzenie zabiegu przez masażystę.
  3.       Nie jedzmy zbyt obfitego posiłku tuż przed zabiegiem, by nie czuć się ociężale w czasie trwania masażu. Dobrze jest także powstrzymać się od picia kawy i herbaty – w innym wypadku poczujemy się pobudzeni i trudno będzie nam się odprężyć.
  4.       W trakcie zabiegu informujmy masażystę, jeśli coś nam nie odpowiada – każde ciało reaguje inaczej i ma inne potrzeby i nierzadko osoba wykonująca zabieg potrzebuje od nas wskazówek, czy np. masaż jest wykonywany z odpowiednią intensywnością.

 

Wskazań w tym wypadku może być jeszcze więcej, zależy to także od miejsca, do którego zdecydowaliśmy się wybrać.  Wymieniliśmy tutaj podstawowe i, według nas, najistotniejsze z rad :). Jeśli już zrobiliśmy wszystko, co należy, to wystarczy tylko położyć się, rozluźnić i pomyśleć o czymś przyjemnym.

 

Warto dodać, że w związku ze zbliżającym się Świętem Zakochanych, jednym z najbardziej sprawdzonych prezentów dla ukochanej osoby jest właśnie wybrany zabieg kosmetyczny lub masaż. Spraw komuś nietuzinkową przyjemność w tym wyjątkowym dniu!

  

Możesz także urządzić Ukochanej/Ukochanemu domowe SPA, z pomocą świecy do masażu. Nasze naturalne świece o sześciu różnych nutach zapachowych jeszcze nigdy nie były w tak przystępnej cenie – skorzystaj z naszej promocji walentynkowej i ciesz się odpoczynkiem, otulony przyjemnym blaskiem świecy, miłym zapachem i wysokiej jakości olejkami prosto z natury.

 

Już dziś życzymy Wam udanych Walentynek oraz dużo miłości w tym wyjątkowym dniu i na wszystkie dni w roku! 

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć