Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zakochani są wśród nas...

2018-01-12 17:04:51

... A wielu zakochało się w naszych świecach!

 

Od początku istnienia marki CandleLand aktywnie współpracujemy z osobami prowadzącymi profile w serwisie Instagram o różnej tematyce. To, co łączy ze sobą wszystkich naszych Partnerów, to przede wszystkim wyczucie smaku i stylu, dbałość o detale i miłość do piękna – w końcu każdy z nas lubi czasem nacieszyć oko, patrząc na coś ładnego, co prezentuje się estetycznie i swoją postacią w pewien sposób wypełnia miejsce, w którym przebywamy.

Oczywisty jest fakt, że to nie rzeczy powinny cieszyć nas najbardziej, lecz ludzie, z którymi spędzamy czas. Niektóre przedmioty potrafią jednak w wyjątkowy sposób umilić spotkanie i dodać uroku chwili. My działamy zgodnie z tym założeniem – sprzedajemy świece starannie wykonane, których zapachy zapadają w pamięć i budzą pozytywne skojarzenia, dopełniając te najbardziej wyjątkowe momenty w życiu. 

roxeze

fot. @roxeze
https://www.instagram.com/roxeze/

Do Walentynek został jeszcze ponad miesiąc, ale może to już ten moment, aby zaplanować, co wyjątkowego możesz zrobić dla ukochanej osoby? Z doświadczenia wiemy, że najpiękniejszym prezentem jest poświęcony czas. Na co dzień mamy go przecież tak niewiele... Radzimy więc, aby w tym czasie przede wszystkim cieszyć się bliskością tych, dla których jesteśmy całym światem :) I doceniać każdą wspólną chwilę. Najlepiej w towarzystwie rozgrzewającego płomienia zapachowej świecy!

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska