Świece do masażu

Kolekcja MASSAGE niewątpliwie stanowi powód do dumy CandleLand. Nasze świece do masażu, na które składa się 6 różnych kompozycji zapachowych, opracowane zostały ze szczególną starannością pod czujnym okiem twórczyni marki pani Katarzyny Kmiecik. Kompozycja wyłącznie naturalnych, nieuczulających składników oraz ułatwiająca użytkowanie konsystencja wosku raz na zawsze odmienią zwyczajny masaż w rytuał pełen wyjątkowych doznań dla ciała i duszy. Nasze świeczki do masażu posiadają tzw. Karty Charakterystyki składników, z których zostały wyprodukowane – mają więc Państwo gwarancję z naszej strony, że kosmetyki przygotowano w taki sposób, aby spełniały należyte wymagania oraz normy (dowiedz się więcej)

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby otrzymywać powiadomienia o promocjach i rabatach. Dla pierwszego użytkownika po rejestracji 10% rabatu.

#

Adres

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warszawa
NIP 7010796599

#

Telefon

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

sklep@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Płatności oraz Dostawa

PayU, Przelew

Kurier, Poczta Polska

W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. tzw. RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), chcieliśmy przestawić Ci informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze strony internetowej sklepu www.candleland.pl (dalej: „Strona”). Potrzebna jest nam też Twoja zgoda na korzystanie z niektórych plików cookies.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć