CandleLand.pl

Świece CandleLand są produkowane tradycyjnymi metodami, przy użyciu najwyższej jakości produktów.

Świece CandleLand są efektem pracy wielu rąk – począwszy od wytwórni ceramiki, gdzie produkowane są słoiczki, a skończywszy na instytucie badań kosmetyków, w którym każda świeca zostaje starannie odlana do słoiczka i zapakowana tak, by spełnić Państwa potrzeby i wymagania. Składniki każdego z zapachów zostały skrupulatnie i dokładnie przebadane, abyśmy mogli mieć pewność, że otrzymują Państwo od nas wartościowe, wysokiej jakości produkty. Świece CandleLand nie zawierają substancji  chemicznych i nie są testowane na zwierzętach.

Szczególnym powodem do dumy dla twórczyni marki jest wprowadzenie na rynek świec do masażu, które wyprodukowano z wyjątkową starannością, zgodnie z motto The purest candles on the Earth - co oznacza, że są to świece o najczystszym składzie na Ziemi. Receptura linii Masaż oparta jest tylko i wyłącznie na składnikach naturalnych o niezwykłych właściwościach - zastosowanie wosku sojowego, oleju kokosowego, wosku pszczelego oraz olejków eterycznych spowodowało, że oferowane przez CandleLand świece do masażu są na światowym poziomie.


 

Newsletter

Sign up to our newsletter. You'll get information about discounts. New user after registration will get 10% discount.

#

Address

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warsaw
NIP: 7010796599

#

Phone

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

shop@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Payment and Delivery

dostawa1

dostawa2

In accordance with the introduction of GDPR (General Data Protection Regulation) on 25 May 2018, which is the Regulation No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation), we would like to inform you about the personal data processing in terms of using our shop website www.candleland.pl (hereinafter ‘website’). Your consent for Cookies using is necessary.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć