Zakochani są wśród nas...

2018-01-12 17:04:51

... A wielu zakochało się w naszych świecach!

 

Od początku istnienia marki CandleLand aktywnie współpracujemy z osobami prowadzącymi profile w serwisie Instagram o różnej tematyce. To, co łączy ze sobą wszystkich naszych Partnerów, to przede wszystkim wyczucie smaku i stylu, dbałość o detale i miłość do piękna – w końcu każdy z nas lubi czasem nacieszyć oko, patrząc na coś ładnego, co prezentuje się estetycznie i swoją postacią w pewien sposób wypełnia miejsce, w którym przebywamy.

Oczywisty jest fakt, że to nie rzeczy powinny cieszyć nas najbardziej, lecz ludzie, z którymi spędzamy czas. Niektóre przedmioty potrafią jednak w wyjątkowy sposób umilić spotkanie i dodać uroku chwili. My działamy zgodnie z tym założeniem – sprzedajemy świece starannie wykonane, których zapachy zapadają w pamięć i budzą pozytywne skojarzenia, dopełniając te najbardziej wyjątkowe momenty w życiu. 

roxeze

fot. @roxeze
https://www.instagram.com/roxeze/

Do Walentynek został jeszcze ponad miesiąc, ale może to już ten moment, aby zaplanować, co wyjątkowego możesz zrobić dla ukochanej osoby? Z doświadczenia wiemy, że najpiękniejszym prezentem jest poświęcony czas. Na co dzień mamy go przecież tak niewiele... Radzimy więc, aby w tym czasie przede wszystkim cieszyć się bliskością tych, dla których jesteśmy całym światem :) I doceniać każdą wspólną chwilę. Najlepiej w towarzystwie rozgrzewającego płomienia zapachowej świecy!

 

Newsletter

Sign up to our newsletter. You'll get information about discounts. New user after registration will get 10% discount.

#

Address

Myplace24 Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 20/10
02-591 Warsaw
NIP: 7010796599

#

Phone

+ 48 882 454 944

(9:00 - 17:00)

#

E-mail

shop@candleland.pl

office@candleland.pl

#

Payment and Delivery

dostawa1

dostawa2

In accordance with the introduction of GDPR (General Data Protection Regulation) on 25 May 2018, which is the Regulation No 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation), we would like to inform you about the personal data processing in terms of using our shop website www.candleland.pl (hereinafter ‘website’). Your consent for Cookies using is necessary.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć